Staňte se členem
16.03.2023 | od 18:00 do 22:00

Březen 2023 | Přednáška – „Česká ekonomika a koruna v prostředí krize“ a diskuzní stoly

Březnové setkání bude opět o tom, spojit příjemné s užitečným. Neformálně a pohodově se seznámit s dalšími podnikateli, povečeřet a ochutnat horké i studené nápoje z českých Sirupů Vladimír. K tomu se od forexových expertů z Roklenu dozvíme, jak si vede česká ekonomika a jaký čekat vývoj kurzu české koruny. V druhé části večera proběhnou debaty u diskuzních stolů - jak pracovat zdravě, právní základy budování značky, nastavení společenských smluv. Nebo hledání investora a prodej. Stačí si vybrat. Budeme se těšit!

 

Hosté:

Jan Berka

Šéfredaktor Roklen24 a FX analytik, https://www.linkedin.com/in/jan-berka-2789b091/

Pavel Peterka

Hlavní ekonom skupiny Roklen, https://www.linkedin.com/in/pavel-peterka-ba513a163/

Přednáška: Česká ekonomika a koruna v prostředí krize

S prostorem pro dotazy na konci přednášky.

Diskuzní stoly

Opět připravujeme několik diskuzních stolů s moderátory tak, abyste si odnesli nejen nové informace z daného oboru, ale mohli probrat s moderátorem a ostatními podnikateli i jejich konkrétní, praktické zkušenosti. Co jim fungovalo, co naopak ne? Napadl vás díky diskuzi nový nápad? Pak diskuze splnila svůj účel. Sdílení praktických zkušeností. Posunutí správným směrem díky neformální a přitom odborné debatě. To je oč tu běží.

Témata diskuzních skupin:

V průběhu setkání můžete ochutnat horké i studené nápoje ze Sirupů Vladimír, které jsou připravované z ovoce a bylinek, bez chemických esencí a sladidel.

Pokud jste členy UOL klubu a setkání se nemůžete zúčastnit, záznam z přednášky a materiály k diskuzním stolům najdete v klientské sekci.

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!