Staňte se členem
14.03.2024 | od 18:00 do 22:00

Březen 2024 | Přednáška – Vyhoření, diskuzní stoly

Kdo by neznal moudra Mudr. Radkina Honzáka, uznávaného českého psychiatra, publicistu a vysokoškolského pedagoga. K nám přijel s přednáškou, která se věnovala aktuálnímu tématu - syndromu vyhoření. Dozvěděli jsme se, jak předcházet této závažné výzvě a udržet svou podnikatelskou vášeň v plném plameni. A přitom neshořet! Je to umění udržet rovnováhu mezi prací a osobním životem.

 

Vyhoření


MUDr. Radkin Honzák, CSc.

psychiatr, publicista, pedagog

Diskuzní stoly

Diskuzní stoly s moderátory slouží k tomu, abyste si odnesli nejen nové informace z daného oboru, ale mohli probrat s moderátorem a ostatními podnikateli i jejich konkrétní, praktické zkušenosti. Co jim fungovalo, co naopak ne? Napadl vás díky diskuzi nový nápad? Pak diskuze splnila svůj účel. Sdílení praktických zkušeností. Posunutí správným směrem díky neformální a přitom odborné debatě. To je, oč tu běží.

Témata diskuzních skupin

  • 3 chyby, kterých se v náborové inzerci vyvarovat (Hana Slačálková, trenérka seminářů PERFORMIA)
  • Email marketig (Martin Stoilov, Co-founder, Emailkampane.cz)
  • Online marketing – současná hvězda reklamy, ale musí se umět (Ladislav Pátík, University Senior Lecturer, Consultant, spisovatel)

Také byla připravena ochutnávka vín z rodinného vinařství Nechory a zdravé luštěninové krekry od firmy LUSKEETO.

Pokud jste členy UOL klubu a setkání jste se nemohli zúčastnit, fotografie, záznam z přednášky a materiály k diskuzním stolům najdete v klientské sekci.

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!