Staňte se členem
15.06.2023 | od 18:00 do 22:00

Červen 2023 | Přednáška – „Svou naději najdete ve vyjednávání“, diskuzní stoly a výlet po Karibiku

Vyjednávání je jednou z nejdůležitějších dovedností, kterou každý podnikatel potřebuje ovládat, a právě náš host Radim Pařík vám představí nejnovější trendy, osvědčené postupy a strategie, které vám pomohou dosáhnout úspěchu ve vašem podnikání. Jako vždy budou po této přednášce následovat připravené diskuze s moderátory. Večer také proběhne ochutnávka kvalitních rumů z celého světa. Ochutnáte rumy z Jamajky, Barbadosu, nebo z Martiniku a dozvíte se tipy na ochutnávání rumů od zakladatele rumového magazínu RumRock.cz Pavla Ungra.

 

Přednáška: Svou naději najdete ve vyjednávání

 

Radim Pařík

President Of Association Of Negotiators | odkaz na

 

S prostorem pro dotazy na konci přednášky.

 

Diskuzní stoly

Opět připravujeme několik diskuzních stolů s moderátory tak, abyste si odnesli nejen nové informace z daného oboru, ale mohli probrat s moderátorem a ostatními podnikateli i jejich konkrétní, praktické zkušenosti. Co jim fungovalo, co naopak ne? Napadl vás díky diskuzi nový nápad? Pak diskuze splnila svůj účel. Sdílení praktických zkušeností. Posunutí správným směrem díky neformální a přitom odborné debatě. To je oč tu běží.

Témata diskuzních skupin

  • EyeHacking: Optimalizace zraku pro digitální věk (František Vaňásek, K-Optik, spol.s r.o.)
  • Jak na výzkum trhu, Erika Kovaříková
  • Firemní kultura, Štěpánka Dufková – odborně a s citem
  • Jak vybudovat interní firemní videoprodukci a na co si dát pozor, (Daniel Barčák, MEDIA GURU s.r.o.)
  • Zvyšování obratu u stávajících zákazníků (Roman Matyáš, MATY Training Centrum)

 

Večer také proběhne ochutnávka kvalitních rumů z celého světa. Ochutnáte rumy 🥃 z Jamajky, Barbadosu, nebo z Martiniku a dozvíte se tipy na ochutnávání rumů od zakladatele rumového magazínu RumRock.cz Pavla Ungra.

Pokud jste členy UOL klubu a setkání se nemůžete zúčastnit, záznam z přednášky a materiály k diskuzním stolům najdete v klientské sekci.

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!