Staňte se členem
13.06.2024 | od 18:00 do 22:00

Červen 2024 | Přednáška – Jak na investice, diskuzní stoly

Znáte Ondřeje Koběrského? Možná ho znají spíše mladší ročníky, kteří jedou na vlně boomu ivestičních praktik. Za zhruba tři roky nabral na svém Youtube kanálu přes 80 tisíc pravidelných odběratelů. Přijďte si poslechnout přednášku "Jak na investice" od moderního popularizátora investování v ČR.

 

Jak na investice

 


  Ondřej Koběrský
  Finanční právník a finanční “YouTuber”

 

Diskuzní stoly

Diskuzní stoly s moderátory slouží k tomu, abyste si odnesli nejen nové informace z daného oboru, ale mohli probrat s moderátorem a ostatními podnikateli i jejich konkrétní, praktické zkušenosti. Co jim fungovalo, co naopak ne? Napadl vás díky diskuzi nový nápad? Pak diskuze splnila svůj účel. Sdílení praktických zkušeností. Posunutí správným směrem díky neformální a přitom odborné debatě. To je, oč tu běží.

Témata diskuzních skupin

  • Umělá inteligence a její role v marketingu a komunikaci (Ladislav Pátík, University Senior Lecturer, Consultant, spisovatel, …)
  • Finanční řízení malé firmy (Václav Nedvídek, Chief Executive Officer)

Tentokrát se můžete těšit na degustaci TOKAJ. Chateau GRAND BARI je nová značka vína, reprezentující dynamické vinařství v Tokajskej oblasti.

Pokud jste členy UOL klubu a setkání jste se nemohli zúčastnit, fotografie, záznam z přednášky a materiály k diskuzním stolům najdete v klientské sekci.

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!