Staňte se členem
13.06.2024 | od 18:00 do 22:00

Červen 2024 | Přednáška – Komunikační dovednosti – klíč k úspěchu, diskuzní stoly

V dnešní době, kdy se svět neustále mění a vyvíjí, jsou komunikační dovednosti jedním z nejdůležitějších nástrojů, které nám mohou pomoci dosáhnout úspěchu v profesním i osobním životě. Ať už se jedná o vedení týmu, vyjednávání, nebo budování pevných a důvěryhodných vztahů, schopnost efektivně komunikovat je nezbytná. Petr Vojnar, který má za sebou bohaté zkušenosti a mnoho úspěchů v této oblasti, nás dnes provede světem komunikace. Ukáže nám, jak můžeme své komunikační dovednosti zlepšit, jak překonat komunikační bariéry a jak využít komunikaci jako nástroj k dosažení našich cílů.

 

Komunikační dovednosti – klíč k úspěchu

 


  Petr Vojnar
  Specialista na komunikační dovednosti

 

Diskuzní stoly

Diskuzní stoly s moderátory slouží k tomu, abyste si odnesli nejen nové informace z daného oboru, ale mohli probrat s moderátorem a ostatními podnikateli i jejich konkrétní, praktické zkušenosti. Co jim fungovalo, co naopak ne? Napadl vás díky diskuzi nový nápad? Pak diskuze splnila svůj účel. Sdílení praktických zkušeností. Posunutí správným směrem díky neformální a přitom odborné debatě. To je, oč tu běží.

Témata diskuzních skupin

  • Digitální marketing – současná hvězda komunikace – II.část (Ladislav Pátík, University Senior Lecturer, Consultant, spisovatel, …)
  • Finanční řízení malé firmy (Václav Nedvídek, Chief Executive Officer)

Tentokrát se můžete těšit na degustaci TOKAJ. Chateau GRAND BARI je nová značka vína, reprezentující dynamické vinařství v Tokajskej oblasti.

Pokud jste členy UOL klubu a setkání jste se nemohli zúčastnit, fotografie, záznam z přednášky a materiály k diskuzním stolům najdete v klientské sekci.

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!