Staňte se členem
27.07.2023 | od 18:00 do 22:00

Červenec 2023 | Přednáška – „Vyděláváme na LinkedIn“, diskuzní stoly a ochutnávka vín

Všichni kdo chtějí umět využít LinkedIn na plno a to jak pro nabídku svých služeb či produktů, branding, či v oblasti HR si přišli poslechnout přednášku Josého Kadlece bývalého etického hackera, linuxového inženýra, který vstoupil do odvětví získávání talentů a náboru zaměstnanců s využitím svých zkušeností napříč obory. Jako vždy po této přednášce následovala připravená diskuze s moderátorem. A pro velký úspěch jsme zopakovali ochutnávku vín z rodinného vinařství Nechory z jižní Moravy.

 

Přednáška: Vyděláváme na LinkedIn (Prodej, branding i recruitment)

José Kadlec

  Josef Kadlec

     LinkedIn ambassador | odkaz na

 

S prostorem pro dotazy na konci přednášky.

 

Diskuzní stoly

I v rámci volnější prázdninové atmosféry jsme připravili alespoň jedno téma pro diskuzní skupinu. Diskuzní stoly s moderátory slouží k tomu, abyste si odnesli nejen nové informace z daného oboru, ale mohli probrat s moderátorem a ostatními podnikateli i jejich konkrétní, praktické zkušenosti. Co jim fungovalo, co naopak ne? Napadl vás díky diskuzi nový nápad? Pak diskuze splnila svůj účel. Sdílení praktických zkušeností. Posunutí správným směrem díky neformální a přitom odborné debatě. To je, oč tu běží.

Témata diskuzních skupin

  • Logo není značka (David Hůla, Chief business consultant)

 

Pro úspěch jsme také zopakovali ochutnávku vín 🍷 z rodinného vinařství Nechory z jižní Moravy.

Pokud jste členy UOL klubu a setkání se nemůžete zúčastnit, záznam z přednášky a materiály k diskuzním stolům najdete v klientské sekci.

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!