Staňte se členem
18.07.2024 | od 18:00 do 22:00

Červenec 2024 | Přednáška – X faktor úspěchu, diskuzní stoly, diskuzní stoly

Pan Marian Jelínek je zajímavou osobností, která spojuje své zkušenosti z hokeje s oblastí byznysu a psychologie. Je hokejovým trenérem, mentálním koučem, manažerem a autorem několika knih. Spolupracoval s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem a také spolupracuje s vrcholovými sportovci, například s tenistkou Karolínou Plíškovou. Jeho odbornost se neomezuje pouze na sportovní svět, ale také na byznysovou sféru. Pojďme si pod jeho taktovkou přiblížit k vítězství v tvrdé hře byznysu.

 

X faktor úspěchu

 


  PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.
  Hokejový trenér, mentální kouč, manažer a autor řady knih

 

Diskuzní stoly

Diskuzní stoly s moderátory slouží k tomu, abyste si odnesli nejen nové informace z daného oboru, ale mohli probrat s moderátorem a ostatními podnikateli i jejich konkrétní, praktické zkušenosti. Co jim fungovalo, co naopak ne? Napadl vás díky diskuzi nový nápad? Pak diskuze splnila svůj účel. Sdílení praktických zkušeností. Posunutí správným směrem díky neformální a přitom odborné debatě. To je, oč tu běží.

Témata diskuzních skupin

  • Přidaná hodnota, fixní a variabilní náklady (Petr Prokop, CEO at MIRACON)
  • 30 let života během 90 minut – Zahrajte si na avatarskou rodinu Čecháčkovi a prožijte jejich život z pohledu financí (Rudolf Tůma, VSFG)
  • Jak na PR, když jste malá česká firma nebo značka (Daniela Podolková, nezávislá PR specialistka a mentorka)

Pokud jste členy UOL klubu a setkání jste se nemohli zúčastnit, fotografie, záznam z přednášky a materiály k diskuzním stolům najdete v klientské sekci.

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!