Staňte se členem
16.05.2024 | od 18:00 do 22:00

Květen 2024 | Přednáška – Scénář reklamy, diskuzní stoly

Honza Nedvěd zakladatel a CEO Inzio české marketingové agentury. Asi všichni známe díky agresivní kontroverzní reklamě na českém internetu. Nebo naopak chytré a plně fungující reklamě? Tož necháme na každém z vás. Nicméně dle reakcí po přednášce jsme mu již většina zřejmě všichni odpustili.

 

Scénář reklamy za 5,7 milionu Kč

a rozhovor na baru, který musíte absolvovat


  Jan Nedvěd
  CEO ve společnosti INIZIO Internet Media

 

Diskuzní stoly

Diskuzní stoly s moderátory slouží k tomu, abyste si odnesli nejen nové informace z daného oboru, ale mohli probrat s moderátorem a ostatními podnikateli i jejich konkrétní, praktické zkušenosti. Co jim fungovalo, co naopak ne? Napadl vás díky diskuzi nový nápad? Pak diskuze splnila svůj účel. Sdílení praktických zkušeností. Posunutí správným směrem díky neformální a přitom odborné debatě. To je, oč tu běží.

Témata diskuzních skupin

  • ESG jako příležitost pro malé a střední podnikatele (Mgr. Alexandra Mára Paurová, advokát, VIA IURIS)
  • Podpora prodeje jako nástroj zvyšování tržeb a zisku (Ladislav Pátík, University Senior Lecturer, Consultant, spisovatel…)

Partners Banka bude mít pro vás připraven výstavní stánek se svými produkty, u kterého vám nabídnou i vlastní slivovici. Také se těšte na známou Kofolu, protože když ji miluješ, není co řešit.

Pokud jste členy UOL klubu a setkání jste se nemohli zúčastnit, fotografie, záznam z přednášky a materiály k diskuzním stolům najdete v klientské sekci.

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!