Staňte se členem
18.01.2024 | od 18:00 do 22:00

Leden 2024 | Hospodářský cyklus, diskuzní stoly

Ne ani autor neví, kdy přijde další hospodářská krize. Ale stačilo i vysvětlení, jak krize vznikají, proč se nafukují bubliny a jak taky praskají. Zajímavá přednáška na toto téma od člověka, kterému v hlavě pulsují informace o ekonomice a pod kůží tiká čip.

 

Hospodářský cyklus


MGR. ING. DOMINIK STROUKAL, PH.D

Assistant Professor, Author, FinTech, Economics

Přednáší a vede strategii na Metropolitní univerzitě. Je autorem několika knih, členem Národní ekonomické rady vlády (NERV) a ekonomickým poradcem SatoshiLabs.

Diskuzní stoly

Diskuzní stoly s moderátory slouží k tomu, abyste si odnesli nejen nové informace z daného oboru, ale mohli probrat s moderátorem a ostatními podnikateli i jejich konkrétní, praktické zkušenosti. Co jim fungovalo, co naopak ne? Napadl vás díky diskuzi nový nápad? Pak diskuze splnila svůj účel. Sdílení praktických zkušeností. Posunutí správným směrem díky neformální a přitom odborné debatě. To je, oč tu běží.

Témata diskuzních skupin

  • Maximalizace hodnoty v B2B vztazích: Praktický průvodce (Martin Bednář, trenér obchodníků)
  • Spotřebitel jako klíč k efektivnímu marketingu a komunikaci (Ladislav Pátík, University Senior Lecturer)
  • Global Business Trends (Kateřina Šaruda, Director, Europe Business Unit; Ricardo Franco, Business Development Director, PRODENSA GROUP) – diskuze bude v angličtině

Pokud jste členy UOL klubu a setkání jste se nemohli zúčastnit, fotografie, záznam z přednášky a materiály k diskuzním stolům najdete v klientské sekci.

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!