Staňte se členem
07.12.2023 | od 18:00 do 22:00

Prosinec 2023 | Kouzelnická show, diskuzní stoly a ochutnávka

Proč se trochu nepobavit na konci roku? Trochu odlehčit všechna ta vážná témata, která jsme rozebírali v průběhu roku. Pro velký úspěch opět přijel Tomáš Podzimek, který nás již jednou okouzlil nejen svými triky, ale i svým lehkým humorem a vtipem.

 

Kouzelnická show


Tomáš Podzimek

kouzelník

 

Vánoční večeře s tombolou

 

Diskuzní stoly

Diskuzní stoly s moderátory slouží k tomu, abyste si odnesli nejen nové informace z daného oboru, ale mohli probrat s moderátorem a ostatními podnikateli i jejich konkrétní, praktické zkušenosti. Co jim fungovalo, co naopak ne? Napadl vás díky diskuzi nový nápad? Pak diskuze splnila svůj účel. Sdílení praktických zkušeností. Posunutí správným směrem díky neformální a přitom odborné debatě. To je, oč tu běží.

Témata diskuzních skupin

  • Proč se zbavit „věcí na doma“ a mít moudrý šatník (Daniel Šmíd, lektor etikety a odívání)
  • Jak sestavit fungující marketingovou strategii v malé a středně velké firmě s praktickou ukázkou (David Hůla, Chief business consultant)
  • 5 kroků, aby váš web dodával pravidelně poptávky a zákazníky (B2B) (Ing. Richard Koza, webdesignér, kodér a PHP programátor)
  • Rozmazlili jsme si zaměstnance. Jak to vrátit zpět? (Hana Slačálková, PERFORMIA, spol. s r.o.)

Pokud jste členy UOL klubu a setkání jste se nemohli zúčastnit, fotografie, záznam z přednášky a materiály k diskuzním stolům najdete v klientské sekci.

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!