Staňte se členem
07.12.2023 | od 18:00 do 22:00

Prosinec 2023 | Přednáška – „Vyhoření“, diskuzní stoly a ochutnávka

Kdo by neznal moudra Mudr. Radkina Honzáka, uznávaného českého psychiatra, publicistu a vysokoškolského pedagoga. K nám přijede s přednáškou, která se bude věnovat aktuálnímu tématu - syndromu vyhoření. Přijďte se dozvědět, jak předcházet této závažné výzvě a udržet svou podnikatelskou vášeň v plném plameni. A přitom neshořet! Buďte tam s námi a objevte klíčové strategie pro udržení rovnováhy mezi prací a osobním životem.

 

Přednáška: Vyhoření


MUDr. Radkin Honzák

psychiatr, publicista, pedagog

 

S prostorem pro dotazy na konci přednášky.

 

Diskuzní stoly

Diskuzní stoly s moderátory slouží k tomu, abyste si odnesli nejen nové informace z daného oboru, ale mohli probrat s moderátorem a ostatními podnikateli i jejich konkrétní, praktické zkušenosti. Co jim fungovalo, co naopak ne? Napadl vás díky diskuzi nový nápad? Pak diskuze splnila svůj účel. Sdílení praktických zkušeností. Posunutí správným směrem díky neformální a přitom odborné debatě. To je, oč tu běží.

Témata diskuzních skupin

  • Proč se zbavit „věcí na doma“ a mít moudrý šatník (Daniel Šmíd, lektor etikety a odívání)
  • Jak sestavit fungující marketingovou strategii v malé a středně velké firmě s praktickou ukázkou (David Hůla, Chief business consultant)
  • 5 kroků, aby váš web dodával pravidelně poptávky a zákazníky (B2B) (Ing. Richard Koza, webdesignér, kodér a PHP programátor)
  • Rozmazlili jsme si zaměstnance. Jak to vrátit zpět? (Hana Slačálková, PERFORMIA, spol. s r.o.)

V průběhu večera bude možnost ochutnat sušené ovoce značky Sunny Fruit.

Pokud jste členy UOL klubu a setkání jste se nemohli zúčastnit, fotografie, záznam z přednášky a materiály k diskuzním stolům najdete v klientské sekci.

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!