Staňte se členem
19.10.2023 | od 18:00 do 22:00

Říjen 2023 | Přednáška – „Anarchokapitalismus“, diskuzní stoly a ochutnávka

Představte si svět, kde rozhodujete o svých životech. První slova, která jsme slyšeli v přednášce Martina Urza. Pojem anarchokapitalismus jako první použil již v druhé polovině 20. století ekonom Murray Rothbard. Bylo velmi zajímavé poslechnout si moderní koncepci přirozeného práva, pojetí svobody a rovnosti.

 

Přednáška: Anarchokapitalismus


Martin Urza

programátor, youtuber, publicista, učitel, podnikatel | urza.cz

 

S prostorem pro dotazy na konci přednášky.

 

Diskuzní stoly

Diskuzní stoly s moderátory slouží k tomu, abyste si odnesli nejen nové informace z daného oboru, ale mohli probrat s moderátorem a ostatními podnikateli i jejich konkrétní, praktické zkušenosti. Co jim fungovalo, co naopak ne? Napadl vás díky diskuzi nový nápad? Pak diskuze splnila svůj účel. Sdílení praktických zkušeností. Posunutí správným směrem díky neformální a přitom odborné debatě. To je, oč tu běží.

Témata diskuzních skupin

  • I dobré logo není značkou, aneb jak budovat značku. (Ladislav Pátík, marketingový praktik a vysokoškolský učitel)

I když trochu vína zdraví prospěšné jest, existují i jiné dobroty. Proto jsme ochutnali luštěninové krekry. Pro mnohé z nás premiéra zajištěná firmou Luskeeto.

Pokud jste členy UOL klubu a setkání jste se nemohli zúčastnit, fotografie, záznam z přednášky a materiály k diskuzním stolům najdete v klientské sekci.

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!