Staňte se členem
10.08.2023 | od 18:00 do 22:00

Srpen 2023 | Přednáška – „Nemovitosti jsou obrazem trhu“, diskuzní stoly a ochutnávka vín

Propojte se s realitním světem na unikátní přednášce! Jaký je skutečný stav trhu s nemovitostmi? Ceny rostou, nebo jdou dolů? Čemu věřit ve sdělovacích prostředcích? To vše jsme si mohli vyslechnout v přednášce Iztoka Toplaka, realitního specialisty pyšnícího se titulem "Realiťák roku" a získali tak cenné znalosti, které nám mohou pomoci v rozhodování o investicích do nemovitostí. Jako vždy po této přednášce následovala připravená diskuze s moderátorem. Letní osvěžení jsme pak mohli zažít při ochutnávce vín.

 

Přednáška: Nemovitosti jsou obrazem trhu (Ceny nemovitostí rostou/klesají? Jaká je pravda?)


  Iztok Toplak

    realitní specialista, odhadce a analytik | odkaz na

 

S prostorem pro dotazy na konci přednášky.

 

Diskuzní stoly

Stále ještě v rámci prázdninového režimu jsme připravili alespoň jedno téma pro diskuzní skupinu.

Diskuzní stoly s moderátory slouží k tomu, abyste si odnesli nejen nové informace z daného oboru, ale mohli probrat s moderátorem a ostatními podnikateli i jejich konkrétní, praktické zkušenosti. Co jim fungovalo, co naopak ne? Napadl vás díky diskuzi nový nápad? Pak diskuze splnila svůj účel. Sdílení praktických zkušeností. Posunutí správným směrem díky neformální a přitom odborné debatě. To je, oč tu běží.

Téma diskuzní skupiny

 

Letní osvěžení jsme pak zažili při ochutnávce vín 🍷 z již pro nás dobře známého rodinného vinařství Nechory z jižní Moravy.

Pokud jste členy UOL klubu a setkání jste se nemohli zúčastnit, fotografie, záznam z přednášky a materiály k diskuzním stolům najdete v klientské sekci.

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!