Staňte se členem
16.02.2023 | od 18:00 do 22:00

Únor 2023 | Přednáška – „Jak připravit firmu na investora, kdy a kde ho začít hledat“ a diskuzní stoly

Únorové setkání bude opět o inspiraci, načerpání zajímavých informací pro Vaše podnikání a možnosti se přirozeně a neformálně seznámit s dalšími podnikateli. V rámci přednášky se budeme věnovat expanzi firmy, konkrétně jejímu financování. Jaroslav Trojan, zkušený andělský investor, se s námi podělí o zkušenosti a tipy, jak a kde investora hledat. V druhé části večera proběhnou diskuzní stoly na vybraná témata.

 

Hosté:

Jaroslav Trojan

Andělský investor, mentor a poradce pro start-upy ve střední a východní Evropě.

https://www.linkedin.com/in/jtrojan/

Přednáška: Jak připravit firmu na investora, kdy a kde ho začít hledat.

S prostorem pro dotazy na konci přednášky.

Diskuzní stoly

Opět připravujeme několik diskuzních stolů s moderátory tak, abyste si odnesli nejen nové informace z daného oboru, ale mohli probrat s moderátorem a ostatními podnikateli i jejich konkrétní, praktické zkušenosti. Co jim fungovalo, co naopak ne? Napadl vás díky diskuzi nový nápad? Pak diskuze splnila svůj účel. Sdílení praktických zkušeností. Posunutí správným směrem díky neformální a přitom odborné debatě. To je oč tu běží.

Témata diskuzních skupin:

  • Jak financovat expanzi firmy prostřednictvím dluhopisu (Ing. Jiří Mesároš, MBA, Centrum Dluhopisů)
  • Cenotvorba v praxi: Kdy je dobré připravit pro zákazníky víc variant nabídky a jak na to? (Ing. Eva Sepešiová, ES Consult)
  • Firemní branding na steroidech (Martin Jiras, WeBetter & AIM Group)
  • Jak si sestavit výběrové řízení na dodavatele webu (Richard Koza, Atwel International)
  • Jak rozeznat mimořádnou situaci ve firmě, jak ji řešit a eliminovat opětovný výskyt (Ing. Ladislav Novák, Interimbest)

V průběhu večera budete mít možnost ochutnat nealko nápoje Thomas Henry, Fritz-kola a Belvoir ze portfolia společnosti Premier Wines&Spirits a  seznámit se s nabídkou vozů společnosti TibiQ GO.

Pokud jste členy UOL klubu a setkání se nemůžete zúčastnit, záznam z přednášky a materiály k diskuzním stolům najdete v klientské sekci.

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!