Staňte se členem
14.09.2023 | od 18:00 do 22:00

Září 2023 | Přednáška – „Brand leadership“, diskuzní stoly a ochutnávka vín

Věříme, že plně odpočatí z letních dovolených se již s plnou vervou můžeme pustit do dalších přednášek a diskuzí. Těch jsme na září připravili již větší počet, aby se aktivně zapojit, mohli opravdu všichni účastníci. Těšit se pak hlavně můžeme na přednášku bývalého pastýře Ovečkárny Martina Bernátka. Zakladatele legendárního obchodu s vlněnými produkty. A jako vždy je připraveno něco pro naše chuťové pohárky, tentokrát to nej z vinného světě ze Španělska.

 

Přednáška: Brand leadership


 Martin Bernátek

   Brand leadership & e-commerce consultant | odkaz na

 

S prostorem pro dotazy na konci přednášky.

 

Diskuzní stoly

Diskuzní stoly s moderátory slouží k tomu, abyste si odnesli nejen nové informace z daného oboru, ale mohli probrat s moderátorem a ostatními podnikateli i jejich konkrétní, praktické zkušenosti. Co jim fungovalo, co naopak ne? Napadl vás díky diskuzi nový nápad? Pak diskuze splnila svůj účel. Sdílení praktických zkušeností. Posunutí správným směrem díky neformální a přitom odborné debatě. To je, oč tu běží.

Téma diskuzní skupiny

  • Jak (de)motivovat své nejlepší lidi? (Hana Slačálková, PERFORMIA, spol. s r.o.)
  • Jak rozvíjet kreativitu u zaměstnanců? (Jindřich Dohnal, Creatixo Progress s.r.o.)
  • Jaká budoucnost čeká automobilismus? (Lukáš Zerzán, Novella Media s.r.o.)
  • Jak funguje mastermind? (Štěpánka Duffková, odborně a s citem)

Vína nám chutnají. 🍷 Tak proč nevyzkoušet něco z jedinečných odrůd španělských vín z oblastí La Rioja, Rueda a Ribera del Duero.

Pokud jste členy UOL klubu a setkání jste se nemohli zúčastnit, fotografie, záznam z přednášky a materiály k diskuzním stolům najdete v klientské sekci.

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!