Staňte se členem

Eventy

Jaké jsou naše eventy?

Zde najdete přehled eventů, které již proběhly
a eventů, na které se můžete těšit.

Nejbližší setkání klubu

Čtvrtek
15.06.2023

Červen 2023 | Přednáška – „Svou naději najdete ve vyjednávání“, diskuzní stoly a výlet po Karibiku

Vyjednávání je jednou z nejdůležitějších dovedností, kterou každý podnikatel potřebuje ovládat, a právě náš host Radim Pařík vám představí nejnovější trendy, osvědčené postupy a strategie, které vám pomohou dosáhnout úspěchu ve vašem podnikání. Jako vždy budou po této přednášce následovat připravené diskuze s moderátory.

VÍCE O SETKÁNÍ

Proběhlé eventy

Květen 2023 | Přednáška – „Jak na nákup a prodej firmy“ a diskuzní stoly

Jadna z příležitosti k rozvoji a růstu vaší společnosti může být dobré načasování pro prodej či nákup firmy. Právě tímto tématem nás večer provedou pánové Jakub Burda a Petr Kmoníček. Na toto velké téma pak volně navážou diskuze s připravenými moderátory.

VÍCE O SETKÁNÍ

Duben 2023 | Přednáška – „Proč tradiční nábor nefunguje a jak to dělat jinak?“ a diskuzní stoly

Najít šikovné zaměstnance je klíčem k úspěšnému podnikání. Tipům, jak takové spolupracovníky najít a proč tradiční formy náboru už dávno nefungují, se bude věnovat přednáška Lucie Spáčilové. V druhé části večera si můžete vybrat z diskuzních skupin.

VÍCE O SETKÁNÍ

Březen 2023 | Přednáška – „Česká ekonomika a koruna v prostředí krize“ a diskuzní stoly

Jak si povede česká ekonomika v následujících měsících? A jaký vývoj kurzu české koruny můžeme očekávat? To jsou otázky, na které je v dnešní době obtížné najít spolehlivou odpověď. S aktuální ekonomickou situací a trendy dalšího vývoje nás na březnové přednášce seznámí Jan Berka a Pavel Peterka ze skupiny Roklen. Poté budou následovat diskuzní skupiny.

VÍCE O SETKÁNÍ

Únor 2023 | Přednáška – „Jak připravit firmu na investora, kdy a kde ho začít hledat“ a diskuzní stoly

Expanze firmy vyžaduje nejen značné množství času a úsilí, ale i investic. Jednou z možností, jak financování zajistit, je vstup investora. Kdy a kde ho začít hledat a jak firmu na jeho vstup připravit, bude tématem únorové přednášky andělského investora Jaroslava Trojana. A k tomu diskuzní skupiny.

VÍCE O SETKÁNÍ

Leden 2023 | Přednáška – „Co má prodej společného se sexem?“ a diskuzní stoly

Nový rok, nové cíle, nové plány a proběhlé první setkání UOL Klubu v novém roce 2023. Jako vždy s připravenou přednáškou. Tentokrát z úst spisovatele, školitele, podnikatele, mentora a odborníka na lidskou motivaci Iva Tomana. Následovaly diskuzní stoly na daná témata. Jsme rádi, že jste s námi byli a získali nové nápady pro nový rok 2023.

VÍCE O SETKÁNÍ

Prosinec – ekonomická situace s panem Kovandou a diskuzní stoly

Na našem prosincovém setkání nechyběla vánoční atmosféra. K tomu jsme se v rámci přednášky pana Kovandy, hlavního ekonoma Trinity Bank, a.s., věnovali aktuální ekonomické situaci. Následovaly diskusní stoly na daná témata. Celý večer kouzlil Tomáš Podzimek. Příjemná také byla degustace čaje z Vietnamu. Hlavní host Lukáš Kovanda ekonom Trinity Bank, a.s. Aktuální ekonomická situace Diskuzní

VÍCE O SETKÁNÍ

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!