Staňte se členem

Eventy

Jaké jsou naše eventy?

Zde najdete přehled eventů, které již proběhly
a eventů, na které se můžete těšit.

Nejbližší setkání klubu

Čtvrtek
18.04.2024

Duben 2024 | Přednáška – Je AI příležitost, hrozba, diskuzní stoly

Jan Řezáč, autor bestselleru Web ostrý jako břitva, zakladatel "rodu" House of Řezáč - teamu lidí pro UX, design a webovou analytiku. Věříme, že s těmito zkušenostmi lehce rozřízne nelehké dilema - do jaké míry vpustit AI (umělou inteligenci) do našich firem. Po přednášce a rautu vás zveme k několika moderovaným diskuzím.

VÍCE O SETKÁNÍ
Čtvrtek
16.05.2024

Květen 2024 | Přednáška – Scénář reklamy, diskuzní stoly

Honza Nedvěd zakladatel a CEO Inzio české marketingové agentury. Asi všichni známe díky agresivní kontroverzní reklamě na českém internetu. Nebo naopak chytré a plně fungující reklamě? Zkusme posoudit po přednášce. Po přednášce skočte ke stánku nové české banky Partners Bank a samozřejmě vás zveme k několika moderovaným diskuzím.

VÍCE O SETKÁNÍ
Čtvrtek
13.06.2024

Červen 2024 | Přednáška – Jak na investice, diskuzní stoly

Znáte Ondřeje Koběrského? Možná ho znají spíše mladší ročníky, kteří jedou na vlně boomu ivestičních praktik. Za zhruba tři roky nabral na svém Youtube kanálu přes 80 tisíc pravidelných odběratelů. Přijďte si poslechnout přednášku "Jak na investice" od moderního popularizátora investování v ČR. Po přednášce se zastavte na degustaci tokajského vína. Ale nepřežeňte to, ať dokážete vnímat u diskuzních stolů.

VÍCE O SETKÁNÍ

Proběhlé eventy

Březen 2024 | Přednáška – Vyhoření, diskuzní stoly

Syndrom vyhoření. Zhroucení. Stav naprostého fyzického a duševního vyčerpání s možnými vážnými zdravotními důsledky. Nic o co bychom stáli. Jak tedy dosáhnout vyrovnanosti, hořet pro věc, ale nevyhořet. Všichni jsme si rádi vyslechli přednášku na toto téma od legendy české psychologie Mudr. Radkina Honzáka. Po přednášce a bohatém rautu následovali několik moderovaných diskuzí.

VÍCE O SETKÁNÍ

Únor 2024 | Přednáška – Jak se vypořádat se stresem, diskuzní stoly

Ve své inspirativní přednášce "Jak se vypořádat se stresem" doktor Jan Pirk nabídl hluboké poznatky a praktické strategie pro zvládání stresu v dnešním hektickém světě. Nikdo z nás nerozumí lidskému srdci tak dobře jako on, včetně toho co mu může uškodit. Věříme, že si každý z nás, pohybujícího se denně v byznysu, odnesl něco užitečného. Po přednášce a bohatém rautu proběhly moderované diskuze dle programu.

VÍCE O SETKÁNÍ

Leden 2024 | Hospodářský cyklus, diskuzní stoly

Ne ani autor neví, kdy přijde další hospodářská krize. Ale stačilo i vysvětlení, jak krize vznikají, proč se nafukují bubliny a jak taky praskají. Zajímavá přednáška na toto téma od člověka, kterému v hlavě pulsují informace o ekonomice a pod kůží tiká čip. Po přednášce jsme se přesunuli k bohatém rautu a dále k několika moderovaným diskuzím. Krásný začátek našeho klubu v tomto roce.

VÍCE O SETKÁNÍ

Prosinec 2023 | Kouzelnická show, diskuzní stoly a ochutnávka

Proč se trochu nepobavit na konci roku? Trochu odlehčit všechna ta vážná témata, která jsme rozebírali v průběhu roku. Pro velký úspěch opět přijel Tomáš Podzimek, který nás již jednou okouzlil nejen svými triky, ale i svým lehkým humorem a vtipem. Přichystána byla tradiční vánoční večeři s tombolou.

VÍCE O SETKÁNÍ

Listopad 2023 | Přednáška – „Největší ohrožení naší svobody a prosperity“, diskuzní stoly a ochutnávka

Hlavní přednáška tentokrát z úst Ladislava Jakla. Bývalý poslanec České národní rady, vedoucí Úřadu Rady ČR pro rozhlasové a televizní vysílání, novinář v Lidových novinách, rockový hudebník, milovník piva jehož ideálem je svoboda člověka, co nejméně omezovaná státním násilím. Přednáška, kde jsme se dozvěděli, kdo je největší ohrožení naší svobody a prosperity. Součástí večera ochutnávka ginů. Pocestovali jsme od Anglie, přes Českou republiku až po daleké Himaláje.

VÍCE O SETKÁNÍ

Říjen 2023 | Přednáška – „Anarchokapitalismus“, diskuzní stoly a ochutnávka

Představte si svět, kde rozhodujete o svých životech. První slova, která jsme slyšeli v přednášce Martina Urza. Pojem anarchokapitalismus jako první použil již v druhé polovině 20. století ekonom Murray Rothbard. Bylo velmi zajímavé poslechnout si moderní koncepci přirozeného práva, pojetí svobody a rovnosti. Po přednášce na nás jako vždy čekali diskuzní stoly s připravenými tématy. Také jsme mohli ochutnat luštěninové krekry. Pro mnohé z nás premiéra zajištěná firmou Luskeeto.

VÍCE O SETKÁNÍ

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!