Staňte se členem

Eventy

Jaké jsou naše eventy?

Zde najdete přehled eventů, které již proběhly
a eventů, na které se můžete těšit.

Nejbližší setkání klubu

Aktuálně nemáme žádný připravený termín

Proběhlé eventy

Září 2023 | Přednáška – „Brand leadership“, diskuzní stoly a ochutnávka vín

Věříme, že plně odpočatí z letních dovolených se již s plnou vervou můžeme pustit do dalších přednášek a diskuzí. Těch jsme na září připravili již větší počet, aby se aktivně zapojit, mohli opravdu všichni účastníci. Těšit se pak hlavně můžeme na přednášku bývalého pastýře Ovečkárny Martina Bernátka. Zakladatele legendárního obchodu s vlněnými produkty.

VÍCE O SETKÁNÍ

Srpen 2023 | Přednáška – „Nemovitosti jsou obrazem trhu“, diskuzní stoly a ochutnávka vín

Propojte se s realitním světem na unikátní přednášce! Jaký je skutečný stav trhu s nemovitostmi? Ceny rostou, nebo jdou dolů? Čemu věřit ve sdělovacích prostředcích? To vše jsme si mohli vyslechnout v přednášce Iztoka Toplaka, realitního specialisty pyšnícího se titulem "Realiťák roku" a získali tak cenné znalosti, které nám mohou pomoci v rozhodování o investicích do nemovitostí.

VÍCE O SETKÁNÍ

Červenec 2023 | Přednáška – „Vyděláváme na LinkedIn“, diskuzní stoly a ochutnávka vín

Všichni kdo chtějí umět využít LinkedIn na plno a to jak pro nabídku svých služeb či produktů, branding, či v oblasti HR si přišli poslechnout přednášku Josého Kadlece bývalého etického hackera, linuxového inženýra, který vstoupil do odvětví získávání talentů a náboru zaměstnanců s využitím svých zkušeností napříč obory.

VÍCE O SETKÁNÍ

Červen 2023 | Přednáška – „Svou naději najdete ve vyjednávání“, diskuzní stoly a výlet po Karibiku

Vyjednávání je jednou z nejdůležitějších dovedností, kterou každý podnikatel potřebuje ovládat, a právě náš host Radim Pařík vám představí nejnovější trendy, osvědčené postupy a strategie, které vám pomohou dosáhnout úspěchu ve vašem podnikání. Jako vždy budou po této přednášce následovat připravené diskuze s moderátory.

VÍCE O SETKÁNÍ

Květen 2023 | Přednáška – „Jak na nákup a prodej firmy“ a diskuzní stoly

Jadna z příležitosti k rozvoji a růstu vaší společnosti může být dobré načasování pro prodej či nákup firmy. Právě tímto tématem nás večer provedli pánové Jakub Burda a Petr Kmoníček. Na toto velké téma pak volně navázali diskuze s připravenými moderátory.

VÍCE O SETKÁNÍ

Duben 2023 | Přednáška – „Proč tradiční nábor nefunguje a jak to dělat jinak?“ a diskuzní stoly

Najít šikovné zaměstnance je klíčem k úspěšnému podnikání. Tipům, jak takové spolupracovníky najít a proč tradiční formy náboru už dávno nefungují, se věnovala přednáška Lucie Spáčilové. V druhé části večera připravené diskuzní skupiny.

VÍCE O SETKÁNÍ

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!