Staňte se členem

Eventy

Jaké jsou naše eventy?

Zde najdete přehled eventů, které již proběhly
a eventů, na které se můžete těšit.

Nejbližší setkání klubu

Čtvrtek
18.07.2024

Červenec 2024 | Přednáška – X faktor úspěchu, diskuzní stoly, diskuzní stoly

Pan Marian Jelínek je zajímavou osobností, která spojuje své zkušenosti z hokeje s oblastí byznysu a psychologie. Je hokejovým trenérem, mentálním koučem, manažerem a autorem několika knih. Spolupracoval s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem a také spolupracuje s vrcholovými sportovci, například s tenistkou Karolínou Plíškovou. Jeho odbornost se neomezuje pouze na sportovní svět, ale také na byznysovou sféru. Pojďme si pod jeho taktovkou přiblížit k vítězství v tvrdé hře byznysu. Po přednášce si můžete oddychnout "na střídačce" u rautu a vyrazit na diskuzní stoly.

VÍCE O SETKÁNÍ

Proběhlé eventy

Červen 2024 | Přednáška – Komunikační dovednosti – klíč k úspěchu, diskuzní stoly

V dnešní době, kdy se svět neustále mění a vyvíjí, jsou komunikační dovednosti jedním z nejdůležitějších nástrojů, které nám mohou pomoci dosáhnout úspěchu v profesním i osobním životě. Ať už se jedná o vedení týmu, vyjednávání, nebo budování pevných a důvěryhodných vztahů, schopnost efektivně komunikovat je nezbytná. Petr Vojnar, který má za sebou bohaté zkušenosti a mnoho úspěchů v této oblasti, nás dnes provede světem komunikace. Ukáže nám, jak můžeme své komunikační dovednosti zlepšit, jak překonat komunikační bariéry a jak využít komunikaci jako nástroj k dosažení našich cílů. Po přednášce se zastavte na degustaci tokajského vína. Ale nepřežeňte to, ať dokážete vnímat u diskuzních stolů.

VÍCE O SETKÁNÍ

Květen 2024 | Přednáška – Scénář reklamy, diskuzní stoly

Honza Nedvěd zakladatel a CEO Inzio české marketingové agentury. Asi všichni známe díky agresivní kontroverzní reklamě na českém internetu. Nebo naopak chytré a plně fungující reklamě? Tož necháme na každém z vás. Nicméně dle reakcí po přednášce jsme mu již většina zřejmě všichni odpustili.

VÍCE O SETKÁNÍ

Duben 2024 | Přednáška – Je AI příležitost, hrozba, diskuzní stoly

Jan Řezáč, autor bestselleru Web ostrý jako břitva, zakladatel "rodu" House of Řezáč - teamu lidí pro UX, design a webovou analytiku. Děkujeme za velmi zajímavý pohled na to, do jaké míry vpustit AI (umělou inteligenci) do našich firem. Po přednášce a rautu jsme vytěžili maximum z moderovaných diskuzí.

VÍCE O SETKÁNÍ

Březen 2024 | Přednáška – Vyhoření, diskuzní stoly

Syndrom vyhoření. Zhroucení. Stav naprostého fyzického a duševního vyčerpání s možnými vážnými zdravotními důsledky. Nic o co bychom stáli. Jak tedy dosáhnout vyrovnanosti, hořet pro věc, ale nevyhořet. Všichni jsme si rádi vyslechli přednášku na toto téma od legendy české psychologie Mudr. Radkina Honzáka. Po přednášce a bohatém rautu následovali několik moderovaných diskuzí.

VÍCE O SETKÁNÍ

Únor 2024 | Přednáška – Jak se vypořádat se stresem, diskuzní stoly

Ve své inspirativní přednášce "Jak se vypořádat se stresem" doktor Jan Pirk nabídl hluboké poznatky a praktické strategie pro zvládání stresu v dnešním hektickém světě. Nikdo z nás nerozumí lidskému srdci tak dobře jako on, včetně toho co mu může uškodit. Věříme, že si každý z nás, pohybujícího se denně v byznysu, odnesl něco užitečného. Po přednášce a bohatém rautu proběhly moderované diskuze dle programu.

VÍCE O SETKÁNÍ

Leden 2024 | Hospodářský cyklus, diskuzní stoly

Ne ani autor neví, kdy přijde další hospodářská krize. Ale stačilo i vysvětlení, jak krize vznikají, proč se nafukují bubliny a jak taky praskají. Zajímavá přednáška na toto téma od člověka, kterému v hlavě pulsují informace o ekonomice a pod kůží tiká čip. Po přednášce jsme se přesunuli k bohatém rautu a dále k několika moderovaným diskuzím. Krásný začátek našeho klubu v tomto roce.

VÍCE O SETKÁNÍ

Staňte se členem UOL Klubu

Na setkáních panuje přátelská atmosféra, takže rychle zapadnete. Zarezervujte si své místo!